لطفا صبر کنید ...آزمایشگاه تشخیص طبی

آزمایشگاه کلینیک فوق تخصصی یاس با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و مبتنی بر اتوماسیون کامل آزمایشگاهی سعی بر این دارد تا خدماتی متمایز ارایه نماید.
احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، بهبود مستمر و ارائه خدمات بروز، سرلوحه تمامی مدیران و کارکنان این آزمایشگاه می باشد.
این آزمایشگاه، با داشتن بخش های صصی و فوق تخصصی نظیر نمونه گیری به روش ونوجکت (سیستم خلاء)، بیوشیمی، هماتولوژی، هورمون شناسی، ایمونولوژی، سرولوژی، میکروب شناسی، انگل شناسی، غربالگری دوران بارداری، پاتولوژی و… سعی در ارائه خدمات نوین همگام با استانداردهای روز دنیا به جامعه تشخیص آزمایشگاهی کشور دارد.

آزمایش کامل خون:
این آزمایشات شامل آزمایش قندخون، چربی های خون شامل کلسترول، تری گلیسرید،LDL،HDL، شمارش کامل سلول های خون (CBC) برای بررسی کم خونی ها و اختلالات گلبول های سفید و پلاکت و اندازه گیری الکترولیت های خون شامل سدیم،
پتاسیم،کلسیم، فسفر و… بررسی عملکرد کبد شامل بیلی روبین، آنزیم های کبدی، تست های هپاتیت، GGT و بررسی عملکرد کلیه شامل اندازه گیری اوره و کراتیتن و آزمایش HIV و اندازه گیری ویتامین D3 خون همچنین بررسی عملکرد تیروئید می باشد.

آزمایش کامل مدفوع : 

بررسی وجود خون در مدفوع، وجود انگل، کیست و گلبول سفید در مدفوع که بیانگر عفونت روده ای می باشد و بررسی آنتی ژن هلیکوباکتر پیلوری که عامل ایجاد مشکلات معده می باشد.

آزمایشات غربالگری سرطان :

شامل PSA،FREE PSA برای تشخیص زودرس سرطان پروستات، آزمایش CA125 ، CEA و aFP برای تشخیص زودرس سرطان های دستگاه های مختلف بدن

این مجموعه تشخیصی ٬ تخصصی در دو شیفت صبح و عصر همه روزه از شنبه تا پنج شنبه ٬ به جز ایام تعطیل از ساعت ۷ صبح تا ۷ شب آماده سرویس دهی به مراجعین محترم می باشد.

و با توجه به شرایط کرونا ٬ جهت رعایت حال سالمندان و افراد تحت مراقبت ویژه و بیماران بدحال امکان انجام نمونه گیری در منزل فراهم است.

شماره تماس : ۰۲۱۴۲۳۸۳ داخلی ۳۰۲ و ۱۱۷

شماره تماس مستقیم : ۸۸۸۴۷۱۸۹
کلینیک زخم

بیماران در این کلینیک توسط متخصص عفونی ویزیت می شوند و در صورت لزوم جهت ویزیت تکمیلی به متخصص ارتوپدی نیز ارجاع می شود و سپس توسط پرستاداران مجرب پانسمان زخم در جلسات متوالی انجام می شود

برای بیمارانی که امکان تردد مکرر به کلینیک را ندارند امکان خدمات در منزل فراهم استفیزیوتراپی

فیزیوتراپی به عنوان یک رشته بالینی به معنی درمان بیماری های بدن انسان توسط عوامل فیزیکی از قبیل :

جریان های الکتریکی ٬ آب درمانی ٬ تمرین درمانی و تمرین های دستی می باشد.

فیزیوتراپی درمان غیر دارویی است و امروزه در دنیا به دلیل ماهیت آن گسترش فراوانی یافته است از جمله موارد کاربرد آن به فیزیوتراپی پس از جراحی قلب ٬ ارتوپدی ٬ جراحی زنان و زایمان ٬ جراحی مغز و اعصاب ٬ کودکان و … اشاره نمود.

فیزیوتراپی نقش کلیدی در بهبود کیفیت زندگی افراد تسریع در روند بازگشت به فعالیت های روزمره به خصوص افزایش کارایی و بهبود سریع عملکرد بدن به دنبال جراحی دارد.

کلینیک فیزیوتراپی یاس تحت نظارت کارشناسان خبره و با دستور متخصص طب فیزیکی انجام فعالیت می نماید و مجهز به پیشرفته دستگاه و تجهیزات می باشد.

متخصصین مجرب در بالاترین سطح علمی و طبق استاندارد های روز آماده ارائه خدمات به بیماران به صورت حضوری و خدمات در منزل می باشد

تجهیزات و خدمات کلینیک فیزیوتراپی عبارت است از :

۱- دستگاه تنس

۲- لیزر پرتوان

۳- اینترفرنشیال

۴- تجهیزات ورزشی مانند دوچرخه ثابت و …

۵ – درمان های دستی

۶- خدمات فیزیوتراپی در منزلماساژدرمانی

ماساژ درمانی عبارتست از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن
این درمان به رهایی از استرس،فشار عضلانی ،درد ناشی از صدمات وسرعت بهبود ناراحتی های حاد ومزمن کمک می کند.
امروزه ملیونها نفر در سراسر جهان از این روش درمانی به عنوان یک روش مراقبت بهداشتی استفاده می کنند.
ماساژدرمانی به عنوان بهشی از طب مکمل یا جایگیزین مانند انرژی درمانی می باشد که هزاران سال قدمت دارد.
مزایای این روش درمانی:
۱-کاهش درد
۲-توانبخشی در آسیب های ورزشی
۳-کاهش استرس
۴-افزایش تمدد اعصاب
۵-کنترل اضطراب
۶-کنترل افسردگی
۷-کمک به بهبود وضعیت سلامتی
همکاران آموزش دیده ما تحت نظارت متخصصین طب فیزیکی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محیطی دلپذیر وآرام با امکانات ویژه در خدمت شما عزیزان می باشند


داروخانه

داروخانه کلینیک با ارائه محصولات بهداشتی٬ آرایشی ٬ تجهیزات پزشکی دارویی و انواع مکمل های غذایی در خدمت شما عزیزان می باشد

داروخانه کلینیک در طبقه همکف واقع شده و در ۲ شیفت صبح و عصر  با حضور مسٔول فنی آماده ارائه خدمت به مراجعه کنندگان گرامی می باشدآموزش

برگزاری دوره های آموزشی برای بیماران شامل :

۱- دوره جامع خود مدیریتی دیابت برای بیماران دیابتی

۲- مراقبت از حاملگی در دیابت

۳- دیابت و مدرسه ( آموزشی خود مراقبتی کودکان دیابتی )
مشاوره پزشکی آنلاین

بیماران محترمی که از این سرویس استفاده می کنند می توانند با تنظیم وقت قبلی از سرویس ویزیت آنلاین توسط پزشکان استفاده کنند . همچنین پرستاداران باتجربه کلینیک هر روز از ۹ صبح الی ۱۹ آماده ارائه مشاوره تلفنی به شما می باشند.
فروشگاه محصولات دیابتی

جهت رفاه حال بیماران و دسترسی آسانتر آنان به مواد غذایی و تنقلات مخصوص افراد دیابتی و رژیمی تنوع کاملی از محصولات دیابتی و رژیمی شامل انواع شکلات، گز، بیسکویت، چای، برنج با گلیسمیک ایندکس پایین، شکر کم کالری، پولکی، قرص شیرین کننده، انواع مربا و آبنبات، عسل، سوهان، ارده، پودر کیک، پودر ژله، نوار قند خون و دستگاه اندازه گیری قند خون موجود است.

شما می‌توانند کالای نیاز خود را تلفنی سفارش دهید

کتابفروشی

پزشکی امروز معتقد است سبک زندگی افراد اساسی ترین نقش را در روند ایجاد بیماریها و یا درمان آنها دارد در واقع بیمار نقش مرکزی در تمام برنامه های درمانی دارد و تیم پزشکی و داروها نقش ثانویه را دارند. لذا بیماران برای ایفای مناسب نقش خود باید خود کنترلی به شیوه صحیح را بیاموزند و بدین منظور نگرشتان تغییر کند تا بتوانند با بکارگیری شیوه صحیح زندگی اثرات فعالیت تیم درمان و دارو ها را تثبیت نمایند به منظور ایجاد این تغییر نگرش یاس علاوه بر برگزاری کلاسها و دوره های آموزشی تعدادی کتب و CD مفید آموزشی و همچنین بروشورهای آموزشی تهیه شده توسط این مرکز را در کتابفروشی در اختیار بیماران قرار می دهد.